Серпом по рейтингу

Про нас

“Серпом по рейтингу” — це проект Центру протидії корупції. Його мета — змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за їхні проступки. 

Тут ви можете покарати корумпованого мажоритарника, вдаривши його по найболючішому — рейтингу. Бо за вчинки треба відповідати.

Ми хочемо, аби наступний парламент працював на користь країни, а не на захист своїх приватних корупційних інтересів або бізнес-партнерів. Долучайтеся!

Як це працює?

 1. Ви обираєте “зашквареного” депутата і добровільно вносите будь-яку суму пожертви.  Або ж ви можете обирати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують.
 2. Ми використовуємо 100% ваших грошей, щоб розповісти виборцям на окрузі депутата про його корупційний зашквар. Через цільову (таргетовану) рекламу Facebook ми показуємо інформацію про корупційний проступок депутата користувачам у його регіоні та звітуємо вам про це.

Оптимальна сума для однієї такої міні-кампанії — 1300 гривень. За ці гроші можна показати зашквар депутата, приблизно 20 тисячам виборців його округу. При тому, що в середньому мажоритарник перемагав на виборах із різницею у кілька тисяч голосів.

Що таке “зашквар”?

Це корупційний проступок депутата або шкідлива для країни законодавча діяльність. Ми показуємо лише найочевидніші зашквари депутатів: подання законопроекту, який узаконює їхнє корупційне майно або взяття ними на поруки затриманих ТОП-корупціонерів, або не голосування за позбавлення імунітету фігурантів розслідувань НАБУ тощо.

Депутати не розповідають своїм виборцям про таке, тому ми збираємо ці зашквари, а ви жертвуєте кошти для того, щоб про ганебні вчинки депутатів дізналося якнайбільше виборців. Спільно ми зрізаємо їхні рейтинги та зменшуємо шанси знову переобратися.

Знаєте про якийсь зашквар? Надсилайте документ із підтвердженням нам на пошту — serpom@antac.org.ua

Кілька прикладів

 1. Івано-Франківська область. Округ №89. Переможець — Юрій Соловей, який брав на поруки директора Львівського бронетанкового Тимківа.

  Результати голосування:


  Охоплення аудиторії:

 2. Київ. Округ №219. Переможець — Олександр Третьяков, який не голосував за арешт Полякова і Розенблата.
  Результати голосування:

  Охоплення аудиторії:
 3. Житомирська область. Округ №62. Переможець — Борислав Розенблат — фігурант “бурштинової справи”, якого Національне антикорупційне бюро звинувачувало в отриманні 285 тисяч доларів хабара.

  Результати голосування:

  Охоплення аудиторії:


Контакти

Електронна пошта: serpom@antac.org.ua
Абонентська скринька №438, Київ-1, 01001